Jak zainwestować?

Zobacz jak proste jest kupowanie akcji w spółkach prowadzących emisję przy współpracy z nami.

1

Wybierz interesująca
spółkę

Na naszym portalu znajdziesz wiele interesujących ofert. Wybierz uważnie te, które Ci odpowiadają.

2

Podaj swoje dane
i zapłać online

Dane adresowe będą potrzebne do przesłania certyfikatu akcji. Wpłacone pieniądze trafiają bezpośrednio na konto spółki, a Ty otrzymasz potwierdzenie transkacji na swój adres e-mail.

3

Czekaj na akcje
i wyniki Twojej spółki

Tuż po udanym zakończeniu emisji stajesz się oficjalnym akcjonariuszem spółki. Kiedy tylko spółka zarejestruje nowych akcjonariuszy, wyśle do Ciebie certyfikat akcji.

Jak mogę na tym zarobić?

Spółki na naszej platformie są we wczesnej fazie rozwoju. Oznacza to, że sprzedaż ich akcji może być pewnym wyzwaniem. Jak można to zrobić?

Sprzedaż
bezpośrednia

Akcje możesz sprzedać w każdej chwili, każdemu zainteresowanemu podpisując zwykłą umowę. Cenę dowolnie ustalicie między sobą. Nabywca będzie zobowiązany zapłacić 1% podatku PCC.

Wykup przez
spółkę

Dobrze rozwijająca się spółka decyduje się na wykup akcji od akcjonariuszy - wtedy otrzymasz ofertę wykupu na którą możesz się zgodzić.

Wykup przez
inwestora

Pojawia się inwestor zainteresowany kupnem jej akcji. Poza zakupem akcji od samej spółki składa ofertę kupna jej akcjonariuszom.

Sprzedaż
na giełdzie

Spółka debiutuje na rynku New Connect albo na Giełdzie Papierów Wartościowych. Możesz wtedy sprzedać swoje akcje na jednym z tych rynków.

Wypłata
dywidendy

W momencie w którym spółka wygeneruje zysk, każdemu akcjonariuszowi należy się wypłata dywidendy zgodnie z przepisami kodeksu handlowego.

Nie przegap następnej emisji!
Dołącz do newslettera:

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie!

Aktualności